Pokročilé vyhledávání
Více možností vyhledávání
našli jsme 0 výsledky
Výsledky vyhledávání

Prodej luxusního bytu 4+kk, 169 m2, ulice Gabrielská, Praha 5 – Anděl

Cena: Prodáno

Exkluzivní byt o dispozici 4+kk s výměrou 169 m2 a balkónem o velikosti 6 m2 nacházející se ve čtvrtém patře žádané lokality v rezidenční čtvrti Hřebenky – Praha 5 v těsné blízkosti parků Sacre Coeur a Kinského zahrada.
Úžasné výhledy, kvalita srovnatelná s nejvyššími světovými standardy, nadčasová a vzdušná architektura, funkčnost v každém ohledu a ochrana Vašeho soukromí.
Nemovitost představující vzdušné a prostorné dispozice velkorysého obývacího pokoje spojeného s vestavěnou designovou kuchyní (Leicht, spotřebiče Gaggenau a Bora, pracovní deska Technistone) vizuálně propojené s koupelnou zónově rozdělenou na dvě plnohodnotné části, dvě toalety, tři neprůchozí pokoje a prostorného balkónu s výhledem na panorama Prahy.
Nejlepší kvalita povrchových materiálů a vybrané technologie splňující nejvyšší standardy, respektující architektonické trendy tak představují individualitu a originalitu této nemovitosti, která je trvalou hodnotou a vysoce ceněnou investicí. Vybavení ve formě vestavěného nábytku bylo řešeno pro nejlepší využití prostoru za pomoci návrhu od společnosti Ranný Architekts s realizací EXX Interier, inteligentní systém řízení domácnosti, vlisované vinylové podlahy (Kers), celoplošné podlahové vytápění a klimatizační systém (LG) rozvedený po celém apartmánu, francouzská okna a částečně skleněné rozdělení zón od italské společnosti Rimadesio.
Pro tento byt je vyhrazeno jedno garážové parkovací stání a dvě sklepní zděné koje o celkové velikosti 9,5 m2.
Privátní vnitroblok poskytuje klid pro chvíle relaxace, a o bezpečnost a pohodlí v rezidenci se stará 24/7 recepce s ostrahou, kamerový systém monitorující veřejně přístupné prostory a podzemní garáže.
Nemovitost v rezidenčních Sacre Coeur II. je příležitost, která se již nikdy nebude opakovat a proto neváhejte kontaktovat makléře.

Аdresa: Gabrielská 3 Praha
Město:
Kraj :
Otevřít Google mapy
Velikost nemovitosti: 169 m2
Umístěno v podlaží: 4
Dispozice: 4+kk
Druh Topení: Dálkové
Stav: Novostavba
Druh Stavby: Cihla
Počet Neprůchozích Pokojů: 3
Komora
Balkon
Sklep
Garáž
Výtah
Vybaveno nábytkem

Poslat zprávu

  • Pokročilé vyhledávání

    Více možností vyhledávání

Porovnej nemovitost