Pokročilé vyhledávání
Více možností vyhledávání
našli jsme 0 výsledky
Výsledky vyhledávání

Pronájem obchodního prostoru 200 m² Parléřova, Praha 6 – Střešovice

Cena:

Nabídka pozastavena 

Nabízíme v zastoupení vlastníka domu komerční prostor 200m2, kolaudovaný jako restaurace, který se nachází na rohu ulic Parléřova a Myslbekova, ve velmi žádané lokalitě Praha 6, v těsné blízkosti Pohořelce.

Prostor je určený v tuto chvíli k rekonstrukci a majitel se nebrání i případné rekolaudaci. Do prostoru jsou dva vstupy, jeden z rohu ulic Parléřova – Myslbekova a druhý z ulice Myslbekova, ten je bezbariérový. Po ulici Myslbekova, jezdí tramvaj a jsou zde velké výlohy. V prostoru restaurace se plánuje nová vzduchotechnika, výměna výloh. Jinak jsou zde tři toalety, prostor kuchyně, z venku funguje výtah do sklepa. Ohřev vody a teplo je řešeno plynovým kotlem v prostorách sklepa, který si lze celý také pronajmout ( cca 200m2)

Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost, na ulici Parléřova je sice fialová zona, avšak je zde dostatek parkovacích míst.
V blízkosti hotel Pyramida, Strahovský klášter, Gymnázium J. Keplera, interaktivní Park Maxe van der Stoela, kde bývá i letní kino. Dopravní dostupnost tramvají ze stanice Hládkov a Pohořelec ve vzdálenosti cca 4 minuty chůze.

V blízkosti se nachází nájezd na městský okruh (tunel Blanka), který umožňuje rychlou a snadnou dostupnost do mnoha městských lokalit i důležitých dopravních uzlů.

Prostor lze využít jako kanceláře, zdravotnické zařízení, obchodní prostor, Fit centrum, školící centrum, galerie, cukrárna s kavárnou.

 

Аdresa: Parléřova 691/5
Město:
Kraj :
Otevřít Google mapy
Velikost nemovitosti: 200 m2
Umístěno v podlaží: 1
Počet podlaží: 4
Poplatky: na vyžádání u RK
Dispozice: Garsonka
Druh Topení: Plynový kotel
Stav: Před rekonstrukcí
Druh Stavby: Cihla
Nevybaveno nábytkem
Makléř:

Helena Šedivá

Certifikovaný realitní makléř

Poslat zprávu

  • Pokročilé vyhledávání

    Více možností vyhledávání

Porovnej nemovitost