Pokročilé vyhledávání
Více možností vyhledávání
našli jsme 0 výsledky
Výsledky vyhledávání

Exkluzivní prodej vily 513m2, Přítluky- Nové Mlýny, okres Břeclav

Cena: 19.950.000 Kč

Nabízíme exkluzivně prodej jedinečné luxusní usedlosti, skládající se ze tří pozemků, několika staveb a naprostého soukromí na jednom z nejhezčích míst Moravy.
Hlavní stavbou největšího pozemku je rodinný dům s několika vedlejšími stavbami. Součástí domu je krytým bazénem. Usedlost je situována v samotném srdci Jižní Moravy, s nádherným panoramatickým výhledem na Pálavské vrchy, pouhých pár kroků od největší z Novomlýnských nádrží v údolí pod Kapličkou u Zaječí. Celková plocha činí včetně zastavěných ploch celkem 6.967 m2 a tvoří ji 3 na sobě nezávislé stavební pozemky.
Rodinný dům s bazénem: Uprostřed pozemku s výměrou 4.987 m2 je umístěn rodinný dům s velkým krytým bazénem. Ostatní stavby jsou vhodně rozmístěny okolo domu. Celý tento prostor je chráněný betonovým plotem o výšce 3 metry, pozemek je přístupný kovanou bránou s elektrickým pohonem či brankou pro pěší. Dům s bazénem má zastavěnou plochou cca 300 m2. Užitná plocha činí při součtu obou pater i bazénu cca 425 m2. V přízemí domu najdeme vstupní halu s knihovnou a schodištěm, prostorný obývací pokoj se samostatným WC, kuchyň s jídelnou, technickou místností a prostornou ložnici s vlastní koupelnou. Bazén 7,5 x 4 m s infra saunou je spojen s domem zimní zahradou. Patro nabízí galerii s výhledem do obývacího pokoje, tři ložnice s balkony a koupelnu se sociálním zařízením. Dům je celý ze dřeva v kombinaci s chytrou pěnou, částečně cihlová přístavba kde je umístěna nově kuchyňská linka (stropy o síle izolace 60-80 cm pěny, stěny 15-20 cm). Všude elektrické podlahové topení, celý dům je klimatizovaný. Stejně tak bazén. Jeho vytápění je zajištěno tepelnými čerpadly.
Dům pro hosty: Dřevostavba – vhodný ke komfortnímu ubytování návštěvy, má zastavěnou plochu 88 m2. Nacházejí se v něm dvě samostatné ložnice, kuchyň s jídelnou a koupelna s wc + velká kancelář. Topení taktéž podlahové.
Garáž: Dřevostavba – stání pro 4 auta a 4 motorky. K tomu kancelář se sprch. koutem a WC. Zastavěná plocha 125 m2, příprava na hever. I zde elektrické podlahové topení.
Vinný sklep: Cihlová stavba. Nadzemní část má zastavěnou plochu 132 m2. Navazuje šíje o délce 6 metrů a následně klenbový sklep 10 x 4 metry. V nadzemní části je příprava pro koupelnu s WC, saunu atp. Díky dostatečné světlé výšce je možné využití i pro menší vinařství.
Hospodářská budova: Porotherm + ztracené bednění. Na zastavěné ploše 85 m2 najdeme přístřešek pro zahradní techniku. Na něj navazuje prostorná pánská klubovna. Pod speciální betonovou podlahou této místnosti, která čítá 0,35 m betonu byla započata výstavba podzemní střelnice s tloušťkou obvodových stěn 1m.
Zahrada: V zahradě se nacházejí převážně vzrostlé keře, povrch je vydlážděn žulou zasazenou do betonu.
Na přilehlém stavebním pozemku – zahradě(1607 m2) je studna s průměrem 150 cm a hloubkou 6 metrů. Ve té je dost vody pro potřebu tepelného čerpadla které vyhřívá bazén i pro závlahu zahrady. Tu obstarává dvanáct okruhů řízených programem.

Аdresa: Nové Mlýny
Otevřít Google mapy
Cena: 19.950.000 Kč
Dispozice: 5 a více
Druh Topení: Tepelné čerpadlo
Stav: Dobrý
Druh Stavby: Dřevostavba
Balkon
Terasa
Sklep
Garáž
Bazén

Poslat zprávu

  • Pokročilé vyhledávání

    Více možností vyhledávání

Porovnej nemovitost