Pokročilé vyhledávání
Více možností vyhledávání
našli jsme 0 výsledky
Výsledky vyhledávání

Prodej luxusního bytu 4+kk, 118m2, 2x balkón 18m2, ul. Libocká, Praha 6

Cena: 13.240.000 Kč

Developerský projekt k nastěhování již tento rok. Nabízíme prodej luxusního bytu o dispozici 4+kk se dvěma balkóny a eventuální možnost vybudování zelené pochozí střechy s orientací do klidného vnitrobloku s nádherným výhledem na Letohrádek Hvězda, nebo na druhé straně přírodní rezervace Divoká Šárka.  Byt se nachází v posledním patře s výtahem a orientací na východní a západní světovou stranu. Bytový dům z cihel a betonového skeletu je umístěn nedaleko konečné zastávky tramvaje, a tak cesta do centra Prahy netrvá déle než 25min (pouze 3 zastávky od metra A – Veleslavín)
Vysoký standard novostavby zaručuje tiché bydlení včetně trojitých skel a protihlukových cihel, spojené s rekuperací vzduchu a přípravou na klimatizaci. Samozřejmostí je výtah, kočárkárna a kolárna, každý byt má vlastní sklepní kóji o velikosti 3m2.
V této fázi výstavby je možné měnit rozvržení příček a umístění kuchyňské linky včetně výběru obkladů a sanity (v ceně), podlahy jsou dle vlastního výběru do 1000 Kč za m2 také v ceně, stejně tak i příprava pro kuchyňskou linku.
Dokončení a předání nemovitosti je plánováno na začátek prosince 2020.
Jestliže chcete bydlet v jedné z nejžádanějších částí Prahy a být pouhých 200m od přírodní rezervace Divoká Šárka, pak je právě tento byt tou pravou volbou.

Аdresa: Libocká 75, Praha 6
Město:
Kraj :
Otevřít Google mapy
Cena: 13.240.000 Kč
Velikost nemovitosti: 118 m2
Umístěno v podlaží: 4
Počet podlaží: 4
Poplatky: 3500 včetně energií
Dispozice: 4+kk
Druh Topení: Plynový kotel
Stav: Novostavba
Druh Stavby: Cihla
Počet Neprůchozích Pokojů: 3
Komora
Balkon
Sklep
Garáž
Výtah

Poslat zprávu

  • Pokročilé vyhledávání

    Více možností vyhledávání

Porovnej nemovitost