Pokročilé vyhledávání
Více možností vyhledávání
našli jsme 0 výsledky
Výsledky vyhledávání

Prodej prvorepublikové vily 210m2 se zahradou 685m2, Praha 9 – Horní Počernice

Cena: 13.800.000 Kč

Nabízíme k prodej jedinečnou nemovitost v podobě prvorepublikové vily. Tato čtyřpodlažní vila s užitnou plochou 210 m2 si získá obdiv nejen pro svůj původ z roku 1930, ale i pro možnost vilu zrekonstruovat a vytvořit moderní domov dle Vašich představ.

Ozdobou této vily je velký pozemek o rozloze 791 m2 s vzrostlou zelení, která zajistí klidnou atmosféru a soukromé bydlení. Část zahrady tvoří prostorná garáž pro dva vozy a kulatý zapuštěný bazén.

Celá vila je podsklepená, a proto nabízí mnoho způsobů využití, jako například wellness, či fitness. Přízemí vily tvoří obývací pokoj, kuchyň s jídelnou a koupelnu. V 1. patře jsou dva samostatné neprůchozí pokoje, koupelna a vstup na terasu. Poslední patro tvoří půdní prostor ideální pro vybudování atelieru se schody na střešní terasu.

Vila se nachází v klidné lokalitě Horní Počernice nedaleko nákupního centra Černý Most. V pěším dosahu naleznete autobus, jen dvě stanice na metro B – Černý Most. V blízkém okolí pak najdete supermarket, dětské, hřiště, lékárnu a ostatní občanskou vybavenost.

V případě zájmu se nabízí možnost demolice vily, která by byla obsažena v ceně nemovistosti a možností investičního záměru na vybudování tří řadových domů. Další možností je přestavba garáže na bungalov do L + garáž, sloužící jako dům pro hosty.

Аdresa: Lhotská, Praha
Město:
Kraj :
Otevřít Google mapy
Cena: 13.800.000 Kč
Velikost nemovitosti: 210 m2
Velikost pozemku: 791 m2
Počet podlaží: 4
Dispozice: 5 a více
Druh Topení: Dálkové
Stav: Před rekonstrukcí
Druh Stavby: Cihla
Počet Neprůchozích Pokojů: 3
Terasa
Sklep
Garáž
Bazén

Poslat zprávu

  • Pokročilé vyhledávání

    Více možností vyhledávání

Porovnej nemovitost